Українські РСЗВ «Смерч» тренувалися знищувати умовного ворога поблизу окупованого Криму. ВІДЕО

-

Читайте также

Підрозділ українських РСЗВ «Смерч» під час тренувань відпрацював знищення пунктів базування умовного противника, а також злітно-посадкових смуг штурмової авіації та безпілотних літальних апаратів, а розрахунки зенітних ракетних комплексів «Оса-АКМ» змогли захистити колону РСЗВ від нападу ворожої авіації. 

Про це повідомляють на сайті Newssky.

Ці тренування відбулися у рамках спільного батальйонного тактичного навчання підрозділів угрупування військ, що виконують завдання на межі з тимчасово окупованим Кримським півостровом.

Так, як зазначає Командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, колону РСЗВ «Смерч», яка мала знищити ворожі об’єкти, під час зміни вогневої позиції атакувала авіація умовного противника.

Водночас розрахунки союзних ЗРК «Оса-АКМ» в максимально наближених до бойових умовах провели розвідку повітряної обстановки, визначили координати цілей та пусками ракет знищили ворожі літаки.

При чому під час виконання задачі було відпрацьовано знищення як групових, так і поодиноких цілей, які знаходилися на різних висотах та летіли з різними швидкостями.

Після того, як ЗРК «Оса-АКМ» відбили напад авіації умовного ворога, РСЗВ «Смерч» змогли виконати свою задачу зі знищення необхідних об’єктів.

Також зазначається, що під час тренувань військові займали та маскували позиції, організовували системи зв’язку та управління, приводили техніку з похідного положення в бойове тощо.

Раніше група «ІС» повідомляла, як розрахунки ЗРК «Оса» відбили напад умовного противника.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Убийство Хангошвили: журналист-расследователь сообщил о неожиданном свидетеле из Украины

Правоохранительные органы Украины нашли свидетеля по делу об убийстве в Берлине участника второй чеченской войны Зелимхана Хангошвили. Им оказался...