Українські прикордонники візьмуть участь у міжнародних навчаннях «Cossack Mace»

-

Читайте также

Влітку цього року Державна прикордонна служба України візьме участь в українсько-британському навчанні «COSSACK MACE – 2021», яке має покращити взаємосумісність між військовими формуваннями країн. Навчання планується провести на базі одного з навчальних центрів Збройних Сил України, інформує прес-служба ДПСУ.

У рамках міжнародного проекту передбачається спільне планування та виконання операцій батальйонно-тактичного рівня. Вишкіл дозволить покращити злагодженість дій українських військових підрозділів та підрозділів НАТО під час оборонних та наступальних операцій.

Прикордонники взяли участь у головній конференції з планування навчання, яка проходила з 29 березня по 02 квітня на базі міжвидового центру підготовки підрозділів Збройних Сил України. Керівник групи планування навчання полковник Віталій Негоденко (Сухопутні війська ЗСУ) зазначив, що участь у навчаннях надасть прикордонникам можливість відпрацювати взаємодію з підрозділами НАТО та Збройними Силами України, а також покращити спроможність реагування на зміну оперативної обстановки та виникнення раптових ввідних.

Серед іншого, під час навчання «COSSACK MACE – 2021» заплановано відпрацювання взаємосумісності багатонаціональних штабів, вивчення процесу прийняття військових рішень (МDMP), проведення оборонних та наступальних операцій під керівництвом багатонаціональних штабів.

Також вишкіл дозволить імплементувати найкращі практики ведення операцій з врахуванням досвіду, який українські збройні формування отримали під час проведення ООС (АТО).

Нагадаємо, група ІС інформувала, що британські військовослужбовці провели офіцерам ЗСУ курс з розвідки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Новости «Мордора»: как живешь, ветеран?

Глупец тот, кто пытается прикрыть собственное ничтожество заслугами своих предков. /Генрих Гейне/ Я давно хотела написать эту статью. Даже название решила...