Українські прикордонники отримали нові французькі гелікоптери Н-125

-

Читайте также

До Києва прибули два гелікоптери Н-125 французького виробництва компанії Airbus Helicopters. Ними укомплектують авіаційні підрозділи ДПСУ, які нестимуть службу на ділянці кордону з Білоруссю.

Про це йдеться у повідомленні МВС, передає Укрінформ

«Сьогодні прикордонники отримали чергові два гелікоптери Н-125, які допомагатимуть охороняти державний кордон. Їх оснащено найбільш сучасним обладнанням. Воно дозволяє вдень та вночі контролювати рубежі держави на багато кілометрів за рахунок спеціалізованих камер та пошукового прожектора. Відео з камер можна відразу передавати в наземний командний пункт.

Це потужне посилення ДПСУ, а безпека кордонів — на сьогодні є для МВС одним з основних пріоритетів»,- сказав заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

Ці машини укомплектовані. супутниковими передавачами, гучномовцями, системами цифрового зв’язку, спеціалізованими авіаційними прожекторами, камерами з високою роздільною здатністю Flir, електричними лебідками та аварійним плавучим спорядженням.

Як повідомляла група «ІС», Рада дозволила прикордонникам застосовувати бойову техніку та озброєння.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Бывший директор крымских предприятий признал вину в финансировании оккупации Крыма

Бывший директор предприятия «Крымдорсвязь» и «Севастопольского межотраслевого предприятия промышленного железнодорожного транспорта» признал вину в финансировании оккупации Крыма и освобожден...