Українські патрульні катери «Айленд» пройшли випробування морем

-

Читайте также

Екіпажі патрульних катерів «Старобільськ» та «Слов’янськ» відпрацювали низку корабельних завдань під час виходу у відкрите море. Зокрема, катери відпрацьовували елементи експериментального курсового завдання, що спеціально адаптоване для визначення їх бойових спроможностей. Про уе повідомляє АрміяInform.

Під час виходу екіпаж відпрацював ряд елементів, серед яких приготування судна до бою та походу, прохід вузини. Основною метою було визначення маневрених елементів катера, відпрацювання та злагодження одного та другого екіпажів під час дій навчання «Людина, що випала за борт», відпрацювання боротьби за живучість на ходу.

Також на кораблі виконували вправи стрілецьких стрільб, – розповідає командир патрульного катера ВМС ЗС України «Слов’янськ» старший лейтенант Дамір Аулін.

Оскільки це був перший дводенний вихід, є досить багато зауважень, але ми над ними працюємо. Думаю, екіпажам просто необхідна практика, щоб уникнути будь-яких недоліків.

Наразі екіпажі «Айлендів» готуються до складання самооцінки першого рівня, яка стане допуском катерів до заходів навчально-бойової підготовки міжнародного рівня. Це перевірка бойових та оперативних спроможностей українських катерів до дій у взаємодії з кораблями НАТО.

Нагадаємо, як вде повідомляла група ІС, раніше командувач ВМС України адмірал Ігор Воронченко заявив, що незабаром флот почне ремонтувати катери, які постраждали у зіткненні 25 листопада 2018 року в Керченській протоці, були захоплені росіянами і в листопаді 2019 року повернуті в Україну.

загрузка...

Свежее

РФ вошла в пятерку стран мира по скорости падения благосостояния населения

Задание войти в ТОП-5 крупнейших экономик мира, поставленная три года назад президентом РФ Владимиром Путиным, в 2020 году была...