Українське підприємство виготовить ступені для американських ракет-носіїв

-

Читайте также

Держпідприємство «Південний машинобудівний завод» підписало черговий контракт із США на виготовлення перших ступенів ракет-носіїв Antares.

«Напередодні Різдва підписано новий контракт із нашими американськими партнерами за темою «Антарес». Мова йде про замовлення на виготовлення основної конструкції першого ступеня (ОКПС) №21 і №22», — йдеться в повідомленні пресслужби Південмашу.

На держпідприємстві зазначають, що ситуація тривалий час була невизначеною, оскільки майбутнє проєкту залежало від позиції замовника — NASA. Однак напередодні американська сторона визначилася з конфігурацією ракети-носія, що дало змогу укласти контракт.

Наразі «Південмаш» очікує додаткове підтвердження від NASA, після якого з’явиться можливість домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС.

Як повідомляла група ІС, 11 серпня ракета-носій Antares, розроблена за участю українських спеціалістів КБ «Південне», успішно вивела на орбіту корабель Cygnus з вантажем близько 3,7 тонн.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Армія рф протягом ночі шість разів обстріляла Нікопольський район. ФОТО

Протягом ночі на 21 листопада армія російської федерації шість разів завдавала ударів по території Нікопольського району за допомогою важкої...