Українське підприємство планує виробляти постріли ВОГ-17

-

Читайте также

Під час виставки озброєнь «Зброя та безпека 2021» стало відомо, що КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” має намір налагодити виробництво пострілів ВОГ-17, які застосовуються станковим автоматичним гранатометом АГС-17. Зразки боєприпасів були представлені на виставковому стенді підприємства, повідомляє Мілітарний.

Автоматичний станковий гранатомет АГС-17 “Пламя” (“Полум’я”) призначений для ураження живої сили і вогневих засобів противника, його техніки та транспорту, що знаходяться за укриттями (у відкритих окопах, ярах, на прикритих схилах висот).

Зразки гранатометних пострілів

Автоматика гранатомета працює за рахунок віддачі вільного затвора. Ствол нарізний, при перегріві його можна швидко замінити. Ударно-спусковий механізм дозволяє змінювати темп стрільби. Kоробка зі стрічкою (“мушля”) кріпиться з правого боку. Подача пострілу при стрільбі автоматична.

Постріл ВОГ-17

Українським аналог радянського АГ-17, є КБА.117, який був офіційно прийнятий на озброєння Збройних Сил України у 2019 році. Він призначений для установки в бойові модулі, ця версія гранатомету не має приладів прицілювання та ручного спуску.

У грудні, минулого року, до Збройних сил України було передано першу партію українських станкових гранатометів КБА.117-02. Ці нові гранатомети є модернізованою версією КБА-117 у піхотному варіанті.

Варто зазначити, що у 2018 році, завод “Імпульс” спільно з ПрАТ “Кузня на Рибальському”, розпочало серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомету – ПГОФ-40. Окрім того, завод освоює виробництво ВОГ-25В, які призначені для стрільби з підствольних гранатометів ГП-25 для автоматів, що стоять на озброєнні силових структур України.

Нагадаємо, протягом листопада 2020 року український виробник ТОВ «Спеціальне конструкторським бюро «ВЕКТОР-В» провело черговий етап заводських випробувань пострілів ВОГ-17В та ВОГ-40В.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пограничники Беларуси помогают нелегалам перебраться в Литву. ВИДЕО

Представители агентства Европейского союза по безопасности внешних границ Frontex, помогающие литовским пограничникам в Шальчининкском районе при патрулировании границы на...