Українське підприємство налагодило виробництво боєприпасів ВОГ

-

Читайте также

Шосткинській завод «Імпульс» планує розпочати серійне виготовлення боєприпасів для гранатометів ВОГ-17В. Таким чином Україна стане однією з 12 країн світу, які мають замкнутий цикл виробництва боєприпасів для ведення ближнього бою, і не залежатиме від їх постачання з-за кордону, повідомляє АрміяInform.

На підприємстві «Імпульс» наразі виготовляється та тестується пробна партія боєприпасів. До речі, технологію їх виробництва завод удосконалює з 2019 року.

Крім «Імпульсу» жодне українське підприємство не має відповідних потужностей, обладнання та висококваліфікованого персоналу для серійного виробництва цього пострілу. Завод у достатній кількості забезпечений обладнанням, переважна більшість з якого — нове устаткування, придбане завдяки державній підтримці.

У перспективі завод «Імпульс» планує розширити лінійку гранатометних пострілів та поступово нарощувати потужності, закуповуючи додаткове обладнання та автоматизуючи діюче виробництво. Збільшувати продуктивність також передбачають за рахунок модернізації наявного устаткування та підвищення якості контролю за випуском боєприпасів.

Після підписання договору зі ЗС України ресурс підприємства дозволить збільшити обсяги виробництва та досягти провідних позицій нашої держави на світових ринках ОВТ.

Як повідомляла група ІС, в Укроборонпромі презентували гранатометні боєприпаси ВОГ-17В.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российский депутат-живодер призвал «ставить к стенке» зоозащитников

Бездомных собак следует отстреливать, а для зоозащитников предусмотреть смертную казнь, потому что они являются «пятой колонной». Такое заявление сделал...