Українська розвідка оприлюднила огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі

-

Читайте также

Служба зовнішньої розвідки України на своїй офіційній сторінці надала огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 13.08.2021.

Ісламська Республіка Афганістан

Ввечері 12 серпня після жорстоких боїв бойовики «Талібану» захопили місто Кандагар.

Глава МЗС Німеччини Х. Маас заявив, що Німеччина припинить фінансову підтримку Афганістану, якщо рух «Талібан» встановить контроль над всією територією країни.

Держсекретар США Е. Блінкен і глава Пентагону Л. Остін в телефонній розмові з Президентом Афганістану А. Гані заявили, що США продовжують підтримувати безпеку країни в умовах насильства з боку «Талібану» і наполягають на політичному вирішенні конфлікту. Водночас США надсилають додаткові військові підрозділи до міжнародного аеропорту Кабула для забезпечення евакуації дипломатичних співробітників.

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Ж. Боррель заявив, що ЄС закликає «Талібан» негайно відновити змістовні регулярні і структуровані переговори, а також припинити насильство. «Якщо рух «Талібан» силою захопить владу в Афганістані, – зазначив він, – і буде відтворено Ісламський халіфат, то він зіткнеться з невизнанням світовою спільнотою, ізоляцією, відсутністю міжнародної підтримки і перспективою подальшого посилення конфлікту і нестабільності в Афганістані».

Міністерство оборони Великої Британії відрядить 600 військовослужбовців до Афганістану для сприяння евакуації своїх громадян і громадян Афганістану, які допомагали британським військовим під час їхньої участь у місії НАТО. У зв’язку з погіршенням обстановки в країні чисельність співробітників британського посольства в Кабулі скорочується до мінімуму.

Азербайджанська Республіка

Підрозділи ЗС Вірменії періодично піддавали обстрілу зі зброї різного калібру і снайперських гвинтівок позиції азербайджанської армії в напрямку населених пунктів Заманли, Гаравеллер Гядабейского району, Зейілік Кяльбаджарского району. Загиблих і поранених серед особового складу азербайджанської армії немає.

Республіка Ірак

Військовослужбовці Туреччини ліквідували двох бойовиків РКК у районі проведення антитерористичної операції PençeŞimşek на півночі Іраку. Ще двох бойовиків YPG знищено при спробі обстрілу територій зони операцій «Джерело світу» і «Щит Євфрату».

Арабська Республіка Єгипет

Збройні сили Єгипту провели операцію з ліквідації бойовиків на півночі Синайського півострова та знищили 13 членів екстремістського підпілля.

Як повідомляла група «ІС», українська розвідка оприлюднила черговий огляд терористичної активності..


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ произошел взрыв в многоквартирном доме: первые подробности

В жилом доме в городе Екатеринбург в Российской Федерации произошел взрыв газовоздушной смеси. Об этом говорится в сообщении издания...