Українська компанія близька до перемоги у тендері на ремонт перуанських гелікоптерів

-

Читайте также

Агенція по закупівлях ЗС Перу визначила українську компанію «Спецтехноекспорт» переможцем тендеру на капітальний ремонт головних вузлів і комплектуючих для гелікоптерів Ми-25Д ВПС Перу на суму 1,3 мільйона доларів, пише Ukrainian Military Pages.

Конкурентами на тендері виступали АРЗ 558 з Білорусі та Aviabaltika Aviation Ltd. з Литви, які запропонували технічну гарантію 12 місяців або 300 годин експлуатації. Спецтехноекспорт запропонував комерційну гарантію 18 місяців або 450 годин, що багато в чому і дозволило отримати максимальне число балів на тендері.

Укладенню контракту намагаються перешкодити російські «Вертолеты России», які направили перуанському Агентству лист з проханням оголосити тендер недійсним, через те, що їх не запросили. Більш того, російська компанія намагається стверджувати, що жодна з компаній-учасників не сертифікована і не уповноважена проєктувальником або виробником продавати запчастини і вузли, а також надавати послуги з технічного обслуговування і ремонту військових гелікоптерів Ми-171Ш, Ми-171Ш-П, Ми-25 та Ми-35П, оскільки це може проводитися лише компаніями, уповноваженими Федеральною службою з військово-технічного співробітництва.

У найближчі кілька днів Агенція по закупівлях має визначитися, затверджує вона результати тендеру, після чого залишиться один крок до укладення контракту, або визнає тендер недійсним.

Нагадаємо, Державне підприємство «Антонов» показало процес будівництва літака Ан-178 для Перу. Раніше група ІС повідомляла про те, що контракт з Перу дуже важливий для Ан-178, як для виходу на експортний плацдарм.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США разъяснили ситуацию с санкциями по «Северному потоку – 2»: что известно

Вашингтон по-прежнему выступает против российского газопровода "Северный поток-2", поэтому продолжит вводить санкции против газопровода. Об этом в эфире телеканала...