Українська делегація взяла участь у відкритті масштабної авіавиставки в Індії: опубліковано фото

-

Читайте также

У місті Бангалор в Індії відкрилась 13-а Міжнародна виставки авіакосмічної та оборонної промисловості Aero India – 2021. В офіційному відкритті взяла участь українська делегація, яку очолює Міністр оборони України Андрій Таран. Про це йдеться у повідомленні видання Defense Express.

До складу делегації також увійшли Надзвичайний та Повноважний посол України в Індії Ігорь Поліха, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв та заступник Міністра стратегічних галузей промисловості Тарас Коваленко.

«Передусім хочемо віддати належне індійським партнерам, котрі в умовах глобального виклику, зуміли зробити можливим проведення такого масштабного заходу. Наша присутність тут є свідченням великого взаємного інтересу України та Індії до розвитку партнерських відносин у сфері авіації, космосу, оборонних технологій та виробництва озброєння», — зазначив Андрій Таран в коментарі для преси з приводу участі української делегації в заході.

Він зазначив, що делегація має щільний графік роботи на виставці, що має сприяти просуванню інтересів України на індійському ринку.

«Сьогодні маємо змогу ще раз переконатись у величезному потенціалі Індії в оборонній сфері. Тому у рамках виставки запланували насичену програму зустрічей, перемовин та контактів, як з офіційними особами, так і представниками державних та приватних компаній», — наголосив Міністр оборони України.

Коментуючи можливості України у галузі авіації, Андрій Таран нагадав, що оборонне відомство вже розпочало реалізацію програми оновлення парку літаків сімейства «Ан». Перший контракт укладено у 2020-му році на постачання трьох літаків. У 2021-му році цю роботу планується продовжити.

Можливості українських підприємств стратегічних галузей демонструються в об’єднаній експозиції ДК «Укроборонпром» (ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», ДП «Антонов», ДП «ФЕД»).

13-а Міжнародна виставка авіакосмічної та оборонної промисловості Aero India – 2021 триватиме до 5 лютого на території військово-повітряної бази Yelahanka у індійському місті Бангалорі.

Міжнародна виставка авіакосмічної та оборонної промисловості «Aero India» проводиться з 1996 року за підтримки Міністерства оборонної промисловості Уряду Індії. Цьогоріч у виставці беруть участь понад 600 індійських і іноземних компаній з 14-ти країн світу. Її відвідає близько 150 тисяч осіб.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ООН дослідить вину окупантів в торгівлі дітьми в Криму: подробиці

"Асоціація реінтеграції Криму" передала Спеціальному доповідачеві ООН з торгівлі та сексуальної експлуатації дітей, включаючи дитячу проституцію, дитячу порнографію та...