Українська бронетехніка зацікавила силовиків Афганістану

-

Читайте также

КВП «Українська бронетехніка» приймало делегацію Національного управління безпеки Ісламської Республіки Афганістан на чолі з першим заступником голови Національного управління безпеки Вахіді Назар Алі Ханом, повідомили у прес-службі компанії.

Мета візиту – докладно ознайомитися з продуктовим портфоліо компанії та провести переговори щодо можливостей поставки військової техніки та озброєння виробництва «Української бронетехніки» силовим відомствам Афганістану.

Делегати проявили зацікавленість у поставці колісної техніки типу MRAP, мінометів і мінометних пострілів, а також наданні послуг з ремонту бойових машин піхоти, танків і бронетранспортерів.

«Історично Україна та Афганістан мають торгівельні зв’язки у секторі безпеки і оборони, – зазначив перший заступник генерального директора ТОВ «Українська бронетехніка» Дмитро Поляков. – Наші продукти справили неабияке враження на делегатів. Маємо надію, що незабаром буде закладено ще одну цеглину в україно-афганський торгівельний дім, і українська військова техніка і озброєння допомагатимуть афганським військовим у виконанні бойових завдань і забезпеченні безпеки держави».

За результатами візиту сторони підписали протокол про наміри і зафіксували взаємну готовність до продовження перемовин щодо поставки зазначеної продукції та послуг безпосередньо з делегаціями силових відомств Ісламської Республіки Афганістан.

Як повідомляла група «ІС», «Укроборонпром» передав ЗСУ велику партію відновленої бронетехніки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Американский трубопровод восстанавливает работу после кибератаки

Трубопровод Colonial Pipeline восстанавливает работу после кибератаки. По данным Reuters, в компании заявили, что не планируют платить выкуп, который...