Україна збільшує фінансування армії: заява секретаря РНБО

-

Читайте также

В 2021 році фінансування сектору безпеки і оборони України буде збільшено до 5,92% від ВВП країни. Про це 10 вересня заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на нараді з питань підготовки оборонного бюджету на 2021 рік, йдеться у повідомленні пресслужби РНБО.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов зазначив, що запланований у проекті бюджету на 2021 рік обсяг фінансування сектору безпеки і оборони України становить 5,92% від ВВП. Він нагадав, що відповідний показник на 2020 рік становив 5,45% від ВВП.

«Збільшення видатків – принципова позиція Президента України Володимира Зеленського у питаннях забезпечення національної безпеки», — наголосив Секретар РНБО України.

Питання щодо збільшення обсягів фінансування сектору безпеки і оборони було опрацьовано Міністерством фінансів України на виконання протокольного рішення за підсумками наради, що відбулася 3 вересня ц.р.

Учасники сьогоднішньої наради внесли пропозиції щодо фінансування потреб суб’єктів сектору безпеки і оборони у наступному році.

За підсумками обговорення Секретар РНБО України запропонував суб’єктам сектору безпеки і оборони проаналізувати стан відповідного фінансування у І-ІІІ кварталах 2020 року і підготувати до 15 жовтня ц.р. звіти про використання коштів.

При цьому Секретар Ради звернув увагу на важливість підвищення ефективності їх використання.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше секретар РНБО виступив із новою заявою стосовно виборів на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів в зоні ООС: дані за добу 25 вересня

Протягом минулої доби, 25 вересня, втрати російсько-окупаційних військ в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС) склали одну особу. Про...