Україна забезпечує відновлювальні роботи об’єктів критичної інфраструктури в районі ООС

-

Читайте также

Протягом минулого тижня, від керівників підприємств та органів місцевого самоврядування, розташованих на підконтрольній Уряду України території та тимчасово окупованих територіях, до Української сторони СЦКК надійшло 24 заявки на отримання гарантій безпеки та забезпечення дотримання режиму припинення вогню на об’єктах цивільної інфраструктури регіону. Про це інформує прес-центр ООС.

З метою своєчасного виявлення та запобігання руйнування дамби, робоча бригада обстежила стан шламонакопичувачів І та ІІІ черги Фенольного заводу, а також виконала забір ґрунтових вод для аналізу хімічного складу в районі населеного пункту Новгородське, Донецької області.

Протягом тижня продовжувалося будівництво автомобільного мосту на дорозі Харків – Дебальцево поблизу населеного пункту Роти та було забезпечено значний обсяг робіт з поточного обслуговування колії та споруд залізничного господарства поблизу населеного пункту Вільхове, Луганської області.

30 квітня було відновлене постачання електроенергії до хутору Вільний. Вдалося відремонтувати три прольоти лінії електропередач та високотоковий кабель від Золотого до хутору Вільний, які були пошкоджені внаслідок обстрілів зі сторони найманців Росії.

Україна докладає максим зусиль для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури поблизу лінії розмежування та на тимчасово окупованих територіях, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, група ІС інформувала про те, що окупанти скасували надання гарантій безпеки для відновлюваних робіт на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Минкульт РФ опубликовал план по «укреплению духовных скреп»

Министерство культуры Российской Федерации вынесло на общественное обсуждение проект указа президента страны «Основы ‎государственной политики по сохранению и укреплению...