Україна відреагувала на екологічне свавілля окупантів у Форосі: подробиці

-

Читайте также

Прокуратура Криму відкрила провадження за заявою Представництва щодо злочинних дій окупаційної адміністрації з руйнування Фороського ландшафтного парку в окупованому Криму, йдеться у повідомленні Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

«23 березня Прокуратурою АР Крим та м. Севастополя за зверненням Представництва внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом реалізації представниками окупаційної адміністрації політики держави-окупанта, спрямованої на широкомасштабне руйнування і привласнення приватної і державної власності, не виправданої воєнною необхідністю, і здійснюване незаконним чином і безцільно пам’ятки садово-паркової культури «Фороський ландшафтний парк». Такі дії окупаційної адміністрації були кваліфіковані як порушення законів та звичаїв війни (стаття 438 Кримінального кодексу України). Розслідування проводить Головне управління Національної поліції в АР Крим та м.Севастополі», — йдеться у заяві.

У Передставництві засудили екологічне свавілля, яке вчиняє окупаційна адміністрація Російської Федерації в тимчасово окупованому Криму. Побудова так званого «Керченського мосту»,  так званої траси «Таврида», проведення військових навчань в межах природоохоронних територій, забудова мису Меганом — ці дії мають вкрай негативний вплив на навколишнє природне середовище Кримського півострова та акваторії Чорного і Азовського морів. Забудова вікового Фороського парку, пам‘ятки та природоохоронної території загальнодержавного значення є черговим серйозним порушенням окупаційної адміністрації та дією, яка має вкрай негативні наслідки для навколишнього природного середовища півострова.

«Ми надали відповідну інформацію про цю протиправну діяльність нашим правоохоронним органам і за нашим зверненням відкрите відповідне кримінальне провадження. Дякуємо правоохоронцям за реакцію і переконані, що такі дії окупаційної адміністрації мають бути предметом уваги як українських правоохоронних органів, так і міжнародної спільноти» — прокоментував  Постійний Представник Антон Кориневич.

Як повідомляла група «ІС», окупанти перетворили парк у Форосі на будмайданчик.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Доба в зоні ООС: 16 порушень режиму припинення вогню, загинули двоє бійців ЗСУ

Протягом минулої доби, 6 травня, в зоні проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано 16 порушень режиму припинення вогню з...