Україна відновлює роботу КПВВ на адміністративній межі з Кримом та скасовує обсервацію: подробиці

-

Читайте также

На Поділлі припинили діяльність фейкової «міськради»: подробиці

У місті Хмельницький органами безпеки задокументувана протиправна діяльність організованої групи, учасники якої намагались створити фейкову "міськраду" обласного центру для...

В США проходят войсковые испытания модернизированной БМП M2A4 Bradley. ФОТО

Командование оперативных испытаний армии США начало войсковые испытания модернизированной боевой машины пехоты M2A4 Bradley в расположении 3-го кавалерийского полка...

Идентифицированы более 1300 участников «самообороны Крыма» – прокуратура АРК

Прокуратура АР Крым и города Севастополь совместно с Нацполицией в АРК утверждают, что идентифицировали и установили анкетные данные более...

У п’ятницю, 12 червня, на позачерговому засіданні Уряду було ухвалено рішення про відновлення роботи з 15 червня всіх контрольних пунктів на адміністративній межі з тимчасово окупованим Росією АР Крим та м. Севастополь — «Каланчак», «Чонгар» та «Чаплинка», інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

За словами віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова, попередньо було проведено ряд консультацій з Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим, з представниками громадськості та міжнародними організаціями щодо ситуації на адміністративній межі з Кримом.

Для громадян, які перетинають межу, скасовується обов’язкова обсервація, проте, обов’язковим залишається необхідність дотримуватись проти епідеміологічних вимог – це контроль температури тіла і використання захисних масок та рукавичок.

Крім того, всі, хто перетинає межу, дає письмову згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома». Порушникам цієї умови загрожує штраф 17 тис грн.

Також Урядом було прийнято рішення, яке дозволяє дітям, які прямують на підконтрольну територію для участі в ЗНО, не проходити обсервацію. Аналогічні послаблення розповсюджуються і на одну особу, що супроводжує кожного з абітурієнтів. Всі вони при наявності відповідних документів матимуть можливість перетину лінії розмежування.

Окрім того, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України ініціює звернення до командування Операції об’єднаних сил для зміни розкладу роботи пунктів в’їзду-виїзду в Донецькій та Луганській областях з урахуванням погодних умов та сонячної активності.

Пропонується дозволити перетинати кордон в ранкові та вечірні часи, але з обов’язковим дотримання всіх протиепідеміологічних заходів.

Нагадаємо, з 1 червня всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування перейшли на літній графік роботи. Водночас, у зв’язку з урядовим рішенням щодо продовження загальнодержавного карантину до 22 червня, обмеження на перетинання лінії розмежування в КПВВ продовжують діяти. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Газпром просит Украину увеличить транзит газа в Европу: подробности

Российский газовый концерн Газпром обращался к Нафтогазу по вопросу о дополнительных мощностей для транзита газа в Европу, сообщил глава...

Радикальные беженцы на службе Кремля в Европе и по всему миру

29 октября, в спокойной французской Ницце был совершен жуткий акт насилия, на религиозной почве. Но буквально за две недели до этого шокирующего события, имело...

США конфисковали крупную партию иранского оружия: что известно

Крупная партия ракет, которую подразделение «Кудс» Корпуса стражей Исламской революции (КСИР) отправил в Йемен, конфискована властями США. Об этом сообщило Министерство юстиции США, уточнив, что...