Україна відновлює роботу КПВВ на адміністративній межі з Кримом та скасовує обсервацію: подробиці

-

Читайте также

У п’ятницю, 12 червня, на позачерговому засіданні Уряду було ухвалено рішення про відновлення роботи з 15 червня всіх контрольних пунктів на адміністративній межі з тимчасово окупованим Росією АР Крим та м. Севастополь — «Каланчак», «Чонгар» та «Чаплинка», інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

За словами віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова, попередньо було проведено ряд консультацій з Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим, з представниками громадськості та міжнародними організаціями щодо ситуації на адміністративній межі з Кримом.

Для громадян, які перетинають межу, скасовується обов’язкова обсервація, проте, обов’язковим залишається необхідність дотримуватись проти епідеміологічних вимог – це контроль температури тіла і використання захисних масок та рукавичок.

Крім того, всі, хто перетинає межу, дає письмову згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома». Порушникам цієї умови загрожує штраф 17 тис грн.

Також Урядом було прийнято рішення, яке дозволяє дітям, які прямують на підконтрольну територію для участі в ЗНО, не проходити обсервацію. Аналогічні послаблення розповсюджуються і на одну особу, що супроводжує кожного з абітурієнтів. Всі вони при наявності відповідних документів матимуть можливість перетину лінії розмежування.

Окрім того, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України ініціює звернення до командування Операції об’єднаних сил для зміни розкладу роботи пунктів в’їзду-виїзду в Донецькій та Луганській областях з урахуванням погодних умов та сонячної активності.

Пропонується дозволити перетинати кордон в ранкові та вечірні часи, але з обов’язковим дотримання всіх протиепідеміологічних заходів.

Нагадаємо, з 1 червня всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування перейшли на літній графік роботи. Водночас, у зв’язку з урядовим рішенням щодо продовження загальнодержавного карантину до 22 червня, обмеження на перетинання лінії розмежування в КПВВ продовжують діяти. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Экспансия РФ на Кавказе: анализ группировки войск и угрозы для региона

Выступление координатора группы "ИС" Константина Машовца на «круглом столе» в Международном центре противодействия российской пропаганде В общем контексте нынешних целей...