Україна відновила потенціал морської піхоти — заступник командувача ВМСУ

-

Читайте также

За останні вісім років Військово-Морські сили (ВМС) України відновили потенціал морської піхоти й берегової артилерії. Про це в інтерв’ю британському телеканалу Sky News заявив заступник командувача ВМСУ віцеадмірал Андрій Тарасов, передає Укрінформ.

«Якщо ви хочете миру, ви повинні бути готовим до війни. З 2014 року ми зосередилися на відновленні морської піхоти та берегової артилерії. Ми відновили їхній потенціал. На даний момент сили, які ми маємо на узбережжі, здатні відбити будь-який десант противника», — сказав він.

Тарасов також висловив впевненість, що інші підрозділи українських Збройних сил зможуть допомогти ВМС захистити берегову лінію, якщо це буде необхідно. За його словами, Велика Британія є важливим союзником, який підтримує зусилля України щодо закупівлі нових військових кораблів та озброєння, включаючи ракети, а також відновлення інших військово-морських баз.

Як повідомляла група ІС, США законтрактували вже 10 катерів Mark VI для подальшого постачання ВМС України за програмою Foreign Military Sales.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Україна відновила потенціал морської піхоти — заступник командувача ВМСУ

За останні вісім років Військово-Морські сили (ВМС) України відновили потенціал морської піхоти й берегової артилерії. Про це в інтерв’ю...