Україна та Великобританія проведуть військові чорноморські навчання: подробиці

-

Читайте также

Заради протистояння загрозам у Чорному морі Великобританія очолить багатонаціональну морську навчальну ініціативу для ВМС України.

Про це заявив британський міністр оборони Бен Воллес під час візиту до Києва, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на пресслужбу уряду Великобританії.

Воллес оголосив, що восени Британія направить кораблі Королівського військово-морського флоту у регіон Чорного моря, де вони будуть тренуватися разом з українським військово-морським флотом.

«Це здорово — бути в Україні вдруге, відколи я став міністром оборони. Ініціатива з морської підготовки є ще одним кроком вперед для оборонних відносин Британії з Україною», — сказав він.

Міністр нагадав, що його країна вже посприяла тисячам українських військовослужбовців отриманні безлічі навичок, починаючи від базової першої допомоги і закінчуючи оперативним плануванням.

«Тепер ініціатива з морської підготовки дозволить ще більш тісно співпрацювати з НАТО і збройними силами по всьому світу, а також дозволить нам спиратися на новий статус партнера України по розширених можливостях НАТО», — заявив Воллес.

У повідомленні британського уряду зазначається, що міністерство оборони збільшує свою підтримку ЗС України, координуючи міжнародний пакет морської підготовки, який буде ділитися експертними знаннями Королівського військово-морського флоту і партнерів з наступного місяця.

Курси будуть проводитися Королівським ВМФ і військово-морським персоналом зі Швеції, Канади та Данії в таких областях, як навігація, оперативне планування, військове занурення, морське спостереження, пожежогасіння і боротьба з ушкодженнями. Очікується, що в найближчому майбутньому до них приєднаються ще кілька країн.

Як повідомляла група ІС, морський компонент операції ORBITAL стане ширше.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Взрыв на пороховом заводе в России: новые подробности. ФОТО

В российской Рязани в результате взрыва и последующего пожара в цехе по производству пороха погибли люди. По уточненным данным, погибли...