Домой Новости Україна та Туреччина домовилися про поглиблення співпраці у безпілотній авіації

Україна та Туреччина домовилися про поглиблення співпраці у безпілотній авіації

Під час офіційного візиту турецької делегації на чолі з Командувачем ПС Турецької Республіки генералом армії Хасаном Кючюкакюзом українська сторона ознайомила колег зі структурою, сучасним станом і перспективою розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України, інформує ресурс АрміяІнформ.

Під час зустрічі особливу увагу приділили досвіду участі українських ПС у бойових діях на Донбасі, застосуванню авіації, зенітно-ракетних комплексів та інших засобів у протидії агресивному сусіду.

Представники Туреччини зі свого боку поділилися досвідом експлуатації та застосування безпілотних систем Bayraktar TB2.

Сторони домовилися про подальшу співпрацю, зокрема про навчання наших фахівців у Турецькій Республіці й поглиблення співпраці у безпілотній авіації.

За словами командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковника Сергія Дроздова, було важливо чітко намітити шляхи подальшої співпраці, висловивши сподівання, що наступний рік стане ще більш плідним в українсько-турецькому співробітництві.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, делегація ЗС Туреччини відвідала бригаду тактичної авіації повітряного командування «Центр» ПС ЗС України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.