Україна та НАТО підпишуть угоду в сфері кібербезпеки: заява Столтенберга

-

Читайте также

Через кілька днів Україна та НАТО підпишуть угоду про посилення співробітництва у сфері кібербезпеки. Це надасть Києву доступ до західної платформи обміну інформацією про шкідливі програми. Про це йдеться у заяві генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

Генеральний секретар Альянсу рішуче засуджує кібератаки на уряд України.

«НАТО вже багато років тісно співпрацює з Україною, допомагаючи посилити її кіберзахист. Кіберексперти НАТО в Брюсселі обмінюються інформацією зі своїми українськими колегами про поточну шкідливу кібердіяльність», — йдеться у заяві.

Столтенберг зазначив, що НАТО посилить співпрацю з Україною в цій сфері.

«Найближчими днями НАТО і Україна підпишуть угоду про посилення кіберспівробітництва, включаючи доступ України до платформи обміну інформацією про шкідливі програми. Рішуча політична і практична підтримка НАТО України буде продовжена», — підкреслив він.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Столтенберг заявив, що Україна та Грузія стануть членами НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Україна та НАТО підпишуть угоду в сфері кібербезпеки: заява Столтенберга

Через кілька днів Україна та НАТО підпишуть угоду про посилення співробітництва у сфері кібербезпеки. Це надасть Києву доступ до...