Україна сподівається отримати від Великобританії летальну зброю – Пристайко

-

Читайте также

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявив, що «британський трек» для України  – унікальний і стає дедалі важливішим. Крім цього він висловив сподівання, що найближчим часом Україна зможе отримати реальну військову допомогу та сприяння в розвитку Збройних сил. Про це він розповів в інтерв’ю «Європейській правді».

«В тому числі йдеться про значний контракт на летальну зброю – не тільки придбання, а й виробництво в Україні, локалізацію. Це позиція нашого уряду, і вона справедлива», — сказав він.

Кажучи про пріоритети співпраці з Великобританією Пристайко повідомив, що зараз Україна з Британією завершують роботу над угодою, яка зафіксує майбутнє взаємодії (вона замінить Угоду про асоціацію у відносинах України та Британії).

«Ми хочемо підписати угоду під час візиту Президента. Нинішній стан її готовності дозволяє на це розраховувати, не підганяючи документ до дати візиту», — зазначив Пристайко.

Як повідомляла група «ІС», уряд Великобританії «недооцінив» загрозу, що виходить від Кремля.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупация Крыма: жителям полуострова ограничили доступ в лес

В Крыму российские оккупационные власти объявили предупреждение о высокой пожарной опасности в южных, центральных и западных районах до понедельника,...