Україна поставить ЗС Індії запчастини для авіаційних ракет класу «повітря-повітря»

-

Читайте также

Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27. Про це в інтерв’ю повідомив Президент – Голова Правління Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» (ДАХК «Артем») Володимир Зімін, пише «Defense Express».

«Ми маємо прямий великий контракт з Індією на постачання запасних частин до ракети Р-27, підписаний у листопаді 2020 року», – зазначає Зімін. Сума угоди становить понад $8 млн.

Виконання контракту заплановане на перший квартал 2021 року: «У нас створена вся необхідна кооперація по імпортозаміщенню та наявні критичні комплектуючі. Таким чином, можна впевнено говорити, що даний контракт буде виконаний з належною якістю, а товар буде достроково поставлений кінцевому споживачу».

Як стверджує президент ДАХК «Артем», цей контракт, а також низка контрактів у рамках ДОЗ дозволять компанії за перший квартал 2021 року отримати дохід від реалізації продукції на 220 % більше, ніж у відповідному періоді у 2020 році.

Нагадаємо, ДАХК «Артем» є серійним виробником авіаційних ракет середньої дальності Р-27. Ці ракети застосовуються на винищувачах типу МіГ-29, Су-27, Су-30, Су-35. Ракети Р-27 мають модульну конструкцію — з різними типами ГСН (радіолокаційними напівактивними та пасивними, а також з тепловими) та з різними версіями двигунів.

Протягом тривалого періоду підприємство експортувало тисячі ракет Р-27 різних модифікацій в понад 30 країн світу. Раніше частина вузлів та агрегатів для цієї ракети закуповувалася в РФ, співпраця з якою була зупинена після початку агресії Росії проти України.

Водночас ДАХК «Артем» успішно завершила програму імпортозаміщення ракети Р-27 і готова постачати цей виріб як Збройним Силам України, так і закордонним клієнтам.

Як повідомляла група «ІС», виготовлено першу партію реактивних снарядів «Тайфун-1».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

США и талибы проведут переговоры в Катаре: будет ли признание нового афганского режима

Делегация США прибудет в столицу Катара Доху для проведения в эти выходные переговоров с высокопоставленными представителями исламистского движения "Талибан",...