Україна підписала з Росією стратегічний договір: деталі угоди

-

Читайте также

3 грудня 2019 року АТ «Укртранснафта» та ПАТ «Транснефть» уклали додаткову угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти територією України, яка продовжує його дію на десять років – ‪з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року.

Про це йдеться у повідомлені компанії «Укртранснафта» у Фейсбук.

Документ підписали генеральний директор АТ «Укртранснафта» Микола Гавриленко та віце-президент ПАТ «Транснефть» Сергій Андронов в рамках Міжнародної конференції «Енергетика у 21 столітті» (м. Загреб, Республіка Хорватія). Під час зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між компаніями.

Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера АТ «Укртранснафта» — НАК «Нафтогаз України» від 27 листопада 2019 року.

Окрім пролонгації договору, додаткова угода між АТ «Укртранснафта» і ПАТ «Транснефть» актуалізує низку його положень з врахуванням поточного стану змін на ринку послуг з транспортування нафти в регіоні.

При цьому базові принципи співробітництва між АТ «Укртранснафта» та ПАТ «Транснефть» залишились без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів.

Укладення додаткової угоди гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює підґрунтя для завантаження системи магістральних нафтопроводів Товариства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи і забезпечує довгострокове стабільне джерело доходів Укртранснафти.

Як повідомляла група «ІС», Україна висунула жорсткий ультиматум РФ про постачання газу.

загрузка...

Свежее

Турция поставила Украине более 200 боеприпасов к БПЛА Bayraktar TB2

В 2019-2020 гг. Турция поставила в Украину 208 боеприпасов категории Missiles and missile launchers для беспилотных комплексов Bayraktar TB2....