Україна обмежує міжнародні перевезення залізницею: повний перелік скасованих поїздів

-

Читайте также

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, у ніч з 16 на 17 березня, з 00:00 годин, пункти пропуску на кордоні з Україною закриваються для міжнародного регулярного пасажирського сполучення. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці, яка надала повний список міжнародних поїздів, які на період карантину скасовуються або курсуватимуть за скороченим маршрутом.

Повідомляється, що УЗ повертатиме пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди — без стягнення додаткових зборів. Для цього потрібно звернутися в будь-яку залізничну касу. Квитки, придбані через інтернет, повертаються через онлайн- сервіси.

На поїзди, яким буде обмежено маршрут, повну вартість квитка можна повернути у випадку, якщо була скасована зупинка, до якої пасажир мав проїзний документ.

У всіх інших випадках повернення проїзних документів здійснюється на загальних підставах відповідно до «Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у Єгипті відправили до карантину українських туристів, які відпочивали у двох готелях курортів Шарм-ель-Шейх і Хургада.

загрузка...

Свежее

В Польше ввели повышенный уровень угрозы в сфере кибербезопасности

Польша повысила общенациональный уровень угрозы в сфере кибербезопасности в ответ на кибератаку на правительство Украины на прошлой неделе, пишет...