Україна-НАТО: віцепрем’єр-міністр озвучила позицію щодо ПДЧ

-

Читайте также

Україна наполягає на виконанні обіцянки, яку їй було дано у 2008 році під час Бухарестського саміту НАТО щодо членства в Альянсі. Українська влада очікує, що майбутній саміт у червні прокладе шлях до отримання ПДЧ. Про це заявила віцепрем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час онлайн дискусії Київського безпекового форуму, йдеться у повідомленні пресслужби форуму.

«Минуло вже 13 років з часу Бухарестського саміту, на якому було вирішено, що Україні і Грузії в майбутньому буде надано членство. І зараз ми в такій ситуації, що наполягаємо на виконанні цієї обіцянки», — сказала вона.

«Наша позиція полягає в тому, що дана обіцянка закріплена, і на наступному саміті вона буде підтверджена, і заява цього саміту прокладе дорогу до ПДЧ», — додала віцепрем’єрка.

Стефанішина підкреслила, що НАТО має продемонструвати, що Росія не має права вето в Альянсі.

«Рішення про ПДЧ і членство в Альянсі є дуже важливими для України. Але я гадаю, що надання Україні ПДЧ на даному етапі є навіть важливішим для самого Альянсу, аби продемонструвати трансатлантичну єдність і показати, що є «план Маршалла» для демократичного розвитку. І до того ж, щоб на наступному етапі показати, що Росія не має права голосу в Альянсі», — сказала вона.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше посол Франції повідомив, коли Україна може отримати ПДЧ в НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Здесь русский дух»: жителей оккупированной Керчи возмутили горы мусора на улицах. ВИДЕО

Похоже, ни коммунальные службы, ни оккупационная администрация Керчи не спешат реагировать на многочисленные жалобы жителей на отвратительную уборку мусора...