Україна наполягає на жорстких санкціях проти держави-агресора – Кулеба

-

Читайте также

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч із високим представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем під час 23-го саміту Україна-ЄС, повідомили в МЗС України.

Міністр висловив вдячність за рішення Ради ЄС запровадити додаткові санкції проти восьми представників російської окупаційної адміністрації в Криму. Він акцентував увагу на важливості чергового продовження економічних та секторальних санкцій ЄС проти РФ у грудні 2021 року.

Дмитро Кулеба звернувся до керівника зовнішньополітичного відомства ЄС із закликом застосувати до порушників прав людини в Криму новий Глобальний правозахисний механізм санкцій ЄС. Він також закликав приділити пріоритетну увагу ЄС у сфері захисту прав людини саме ситуації на окупованому півострові.

“Ми наполягаємо на жорстких санкціях проти держави-агресора. Росія вже понад сім років систематично порушує міжнародне право та міжнародне гуманітарне право, права людини, руйнує життя та долі людей. Мільйони втратили рідну домівку, десятки тисяч – життя, тисячі – свободу. Це достатні підстави для збереження та зміцнення наявного санкційного режиму, запровадження нових обмежувальних заходів”, — наголосив міністр.

Як повідомляла група «ІС», в МЗС України відреагували на ворожу риторику Лукашенка.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Доба в ООС: окупаційні війська РФ дотримались режиму тиші

Упродовж минулої доби, 26 січня, та станом на 7 годину ранку поточної доби з боку російсько-окупаційних військ порушень режиму...