Підрозділи протиповітряної оборони зі складу Об’єднаних сил вдосконалюють професійну майстерність, запевняють у прес-службі штабу ООС.

Таким чином Об’єднані сили щодня нарощують свою боєготовність.

В ході занять та тренувань розрахунки на практиці відпрацювують несення бойового чергування, знищення повітряних цілей, відбиття удару повітряного противника, прикриття підрозділу під час переходу в наступ та інші завдання. Задля наближення умов навчань до бойових в якості противника виступає наша військова авіація.

Як показує практика, українські військові завжди демонструють високу готовність утримувати контроль над повітряним простором та прикривати дії нашої піхоти від ворожих ударів з повітря.

Раніше повідомлялося про те, що українські ВМС провели навчання в Азовському морі.

Підрозділи протиповітряної оборони зі складу Об'єднаних сил вдосконалюють професійну майстерність#ООС #операція_ОСЗ метою підвищення ефективності системи протиповітряної оборони і вдосконалення практичних навичок бойових обслуг та розрахунків під час відпрацювання повітряних цілей Об'єднані сили щодня нарощують свою боєготовність. В ході занять та тренувань розрахунки на практиці відпрацювують несення бойового чергування, знищення повітряних цілей, відбиття удару повітряного противника, прикриття підрозділу під час переходу в наступ та інші завдання. Задля наближення умов навчань до бойових в якості противника виступають наша військова авіація.Як показує практика, українські військові завжди демонструють високу готовність утримувати контроль над повітряним простором та прикривати дії нашої піхоти від ворожих ударів з повітря.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 5 червня 2019 р.