Україна більше не співпрацюватиме з РФ щодо протидії тероризму: Кабмін припинив дію меморандуму

-

Читайте также

Україна більше не співпрацюватиме з Російською Федерацією щодо боротьби з тероризмом. Кабінет міністрів України припинив дію відповідного меморандуму від 12 липня 2012 року. Про це повідомляє Укрінформ.

«Припинити дію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмом, учиненого в м. Ялті 12 липня 2012 року. Міністерству закордонних справ повідомити російську сторону про припинення дії Меморандуму», — йдеться у постанові уряду.

Як зазначається у пояснювальній записці, з огляду на збройну агресію РФ на території України, сприяння сепаратизму та тероризму в східних областях України є необхідність привести двосторонню договірно-правову базу з Російською Федерацією до сучасних реалій відносин з Росією.

«Прийняття проєкту акта створить додаткові правові та політичні підстави для захисту національних інтересів України в умовах збройної агресії РФ та підвищення авторитету України як самодостатньої держави, що бере участь лише в ефективному для неї та такому, що відповідає її національним інтересам, міжнародному співробітництві», — зазначається в поясненні, підписаному головою Служби безпеки України Іваном Бакановим.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, російські терористи «ДНР» чотири роки утримують юнака, якого захопили ще підлітком.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В здании дочки компании «Роснефть» в Новом Уренгое произошел масштабный пожар. ВИДЕО

В офисном здании дочерней компании Роснефти АО «РОСПАН ИНТЕРНЕШНЛ» в Новом Уренгое произошел пожар. Из помещений эвакуировали сотрудников. К месту...