Україна вже відповідає стандартам НАТО та зберігає курс на інтеграцію — заява ОП після саміту Альянсу

-

Читайте также

Станом на сьогодні Україна вже відповідає стандартам Північноатлантичного альянсу і продовжує тримати курс на інтеграцію з НАТО.

Про це заявив заступник глави Офісу Президента Ігор Жовква, який очолює делегацію України на саміті Альянсу в Мадриді, повідомляє «Європейська правда».

«Ніхто не знімає з порядку денного євроатлантичну інтеграцію України», — сказав Жовква.

Він також наголосив, що бачить нові можливості для України через запрошення до членства НАТО Швеції та Фінляндії в обхід механізму ПДЧ.

«Ми взяли до відома таку можливість», — заявив посадовець, пояснивши, що це дає можливість також для інших держав-аплікантів. Заступник глави ОПУ також переконаний, що Україна вже зараз є сумісною зі стандартами Альянсу.

«На сьогоднішній день, у час війни важко стверджувати, що України не відповідає стандартами НАТО – чи це стосується стратегії, чи тактики військових дій. Україна веде війну нехай не з другою армією світу, але не найслабшою. І ми доводимо щодня, що ми є взаємосумісними зі стандартами НАТО», — заявив він.

Жовква наголосив, що членство в НАТО залишається найкращою гарантією безпеки для України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше НАТО затвердило новий пакет допомоги Україні.

Свежее

Іспанія передала Україні першу партію ЗРК Hawk

Іспанія передала Україні першу партію зенітно-ракетних комплексів Hawk. Про це повідомило Міністерство оборони України із посиланням на слова глави відомства...