Угорщина значно збільшує витрати на оборону

-

Читайте также

Вже другий рік поспіль Угорщина має намір значно збільшити витрати на оборону – у планах на 2021 рік згадується 30% збільшення до 778 млрд форинтів, тобто приблизно 2,2 млрд євро. Про це повідомляє ресурс Ukrainian Military Pages.

Як заявив міністр оборони Тібор Бенко, збільшений бюджет направлять на покриття витрат на залучення збройних сил під час пандемії, залучення військових до охорони кордону, а також на модернізацію армії та підготовку її до нових викликів.

У 2019 році Угорщиною було прийнято рішення збільшити рівень фінансування армії на 21 відсоток – до 616 млрд форинтів. Тоді це аргументували необхідністю підтримувати десятирічну програму широкої модернізації збройних сил Zrinyi 2026, щоб замінити застарілу радянську військову техніку у танкових, механізованих та артилерійських підрозділах, а також авіацію, стрілецьку зброю тощо.

Зокрема Будапешт придбав у Німеччини 44 танки Leopard 2A7 та 24 гаубиці PzH ​​2000. Відповідна угода була підписана у 2018 році, окрім самого озброєння, вона охоплювала широкий пакет додаткового обладнання.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, міністр оборони РФ Сергій Шойгу посилив танкову армію, яка спрямована проти країн НАТО та України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Єрарх РПЦвУ взяв участь в урочистостях, присвячених нацгерою Росії

12—14 вересня єрарх так званої «УПЦ Московського Патріархату» митрополит Августин (Маркевич) взяв участь в урочистостях, присвячених до 800-річчя від...