ГоловнаНовиниУчасники руху опору, звільнені з полону, зможуть отримати статус УБД

Схожі публікації

Учасники руху опору, звільнені з полону, зможуть отримати статус УБД

Учасники руху опору, які перебували в полоні, відтепер мають право на отримання статусу учасника бойових дій, повідомляють в Міністерстві оборони.

Кабінет Міністрів України за ініціативи Міноборони вніс зміни до відповідного Порядку. На отримання статусу можуть претендувати звільнені з полону особи, які на добровільній та конфіденційній основі залучалися Силами спеціальних операцій ЗСУ до виконання завдань руху опору, за винятком тих, хто добровільно здався ворогу. Оновлений Порядок також уточнює підстави для надання цього статусу.

Зазнав змін і склад спеціальної комісії, яка приймає рішення про надання статусу УБД. З неї виключили розформований Кадровий центр Сил спеціальних операцій ЗСУ. Також до роботи спецкомісії можуть залучатися не лише командири військових частин, але й військовослужбовці.

Як повідомляла раніше група “ІС”, Міноборони удосконалило процедуру надання відомостей про участь у бойових діях.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Стрічка новин