Учасника анексії Криму Франчетті затримали за запитом української сторони — МЗС

-

Читайте также

Громадянина Росії Олександра Франчетті затримали у Празі за запитом України для притягнення до відповідальності за скоєння низки злочинів проти України, зокрема за участь у російській окупації Криму, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Затримання стало результатом узгоджених дій українських і чеських правоохоронців для притягнення Олександра Франчетті до відповідальності за скоєння низки злочинів проти нашої держави, зокрема за участь у російській окупації Криму», — сказав Ніколенко агентству «Інтерфакс-Україна» в понеділок.

Він зазначив, що українська сторона наразі працює над завершенням необхідних процедур з метою передання Олександра Франчетті правосуддю в Україні.

Як повідомляла група «ІС», в Чехії затримали росіянина, який брав участь в окупації Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Учасника анексії Криму Франчетті затримали за запитом української сторони — МЗС

Громадянина Росії Олександра Франчетті затримали у Празі за запитом України для притягнення до відповідальності за скоєння низки злочинів проти...