УАФ затвердила «Слава Україні!» та «Героям слава!» футбольними гаслами: заява

-

Читайте также

Українська асоціація футболу затвердила слова «Слава Україні!» та «Героям слава!» офіційними футбольними гаслами. Про це заявив голова Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Він зазначив, що 45 членів комітету затвердили футбольні символи та футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!»

Так, разом із малим гербом Української асоціації футболу у вигляді тризубу з написом Ukraine на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені та в матчах національних збірних зможуть використовуватися великий герб — карту України з тризубом в центрі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше з’явилася інформація, що РФ може відмовитися від участі в Євро-2020 через форму збірної України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Боевики сбили беспилотник ОБСЕ в зоне ООС

Российские оккупанты сбили беспилотник СММ ОБСЕ в зоне проведения операции Объединенных сил. Об этом говорится в отчете СММ ОБСЕ...