Домой Новости У ЗСУ змінили порядок призначення на командирські посади: подробиці

У ЗСУ змінили порядок призначення на командирські посади: подробиці

У Збройних Силах України змінюється порядок призначення офіцерів на командирські посади. Відтепер, щоб офіцеру очолити роту чи батальйон, необхідно буде пройти відповідні курси підвищення кваліфікації. Про це розповів директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України, доктор технічних наук, професор Володимир Мірненко в інтерв’ю «Арміяinform».

Для призначення на посаду рівня командира батальйону відтепер офіцер має прибути до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на навчання на курсі підвищення кваліфікації рівня командира батальйону (начальника служби штабу бригади).

«Однією з головних вимог до офіцерів, яких планують призначати на посади керівника органу військового управління на рівні командування компоненти або офіцера органу військового управління на рівні Об’єднаного штабу (Командування Об’єднаних сил), є здобуття ступеня магістра військового управління і кваліфікації: «спеціаліст-офіцер військового управління оперативного рівня». Решта посад, які вимагають ступеня «магістр», регламентовані відповідним паспортом посади», — зазначив він.

За його словами, згідно з Законом України «Про освіту» результати навчання, здобуті шляхом неформальної освіти, визнаються в системі формальної освіти в порядку, визначеному законодавством. Тож пропонується у документах про закінчення курсів L-1, L-2, L-3, L-4 вказувати обсяг навчального навантаження в кредитах ЄКТС з метою подальшого їхнього трансферу в магістерську підготовку як освітні компоненти, які сприяють набуттю здобувачем вищої освіти військово-професійних та професійно-спеціальних компетентностей, досягненню програмних результатів навчання.

Як повідомляла група «ІС», у ЗСУ повідомили про покращення ситуації з забезпеченням потенційно небезпечних складів боєзапасу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.