У ЗСУ спростовують фейк про закупівлю бразильских штурмовиків Super Tucano

-

Читайте также

У мережі розповсюджуються інформація стосовно купівлі легких турбогвинтових штурмовиків Embraer EMB-314 Super Tucano для Повітряних Сил Збройних Сил України, які нібито мають замінити протягом 2021-2035 років наявні літаки МіГ-29, Су-27, Су-24М, Су-25, Су-24МР. Утім, зазначена інформація не відповідає дійсності, інформує Командування Повітряних Сил ЗС України.

Повідомляється, що літак Super Tucano дійсно розглядався під час робочої поїздки делегації Повітряних Сил ЗСУ до Бразилії у 2019 році, але виключно як навчально-бойовий літак, який за своїми характеристиками може замінити, так звану “шкільну парту” для військових авіаторів, тобто навчально-бойовий літак Л-39 «Албатрос».

Л-39 «Албатрос»

Розмова щодо заміни літаків типу Су-27, Су-24М, Су-25, Су-24МР, які стоять на озброєні Повітряних Сил Збройних Сил України багатоцільовим винищувачем покоління 4++ закордонного виробництва була, але це не Embraer EMB-314 Super Tucano, наголошують у відомстві, додаючи, що кожен військовий літак має різне призначення та використання.

Embraer EMB 314/A-29 Super Tucano

Даний же тип літака не поєднує у собі необхідних характеристик й така заміна є «недоцільною та безглуздою», резюмують у ПС ЗСУ.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, які винищувачі насправді потрібні Повітряним Силам України.

загрузка...

Свежее

Российские силовики ликвидировали террориста «ДНР», который пытался сбежать из колонии: подробности

В Российской Федерации террорист группировки «ДНР» Александр Литвинов по кличке «Балтика» попытался с боем прорваться из колонии на волю...