У ВООЗ оприлюднили оптимістичну інформацію щодо розробки вакцини проти COVID-19

-

Читайте также

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що дослідження з розробки вакцин і способів лікування коронавірусу проводяться «з неймовірною швидкістю». Про це розповів генеральний директор ВООЗ, доктор Тедрос Аданом Гебреєсус, пише «Обозреватель».

Він уточнив, що до процесу приєдналися понад 70 країн, щоб пришвидшити дослідження ефективного лікування. Крім того, створенням вакцини займаються майже 20 установ і компаній.

«Вірусний геном був складений на карті на початку січня та поширився в усьому світі, що дало змогу розробити тести й почати дослідження вакцини», – заявив Тедрос.

За його словами, ВООЗ незабаром оголосить про ініціативу з інтенсивної розробки та справедливого розподілу вакцин. Він уточнив, що в організації хочуть, щоб вакцину мали можливість отримати всі країни.

Зі свого боку виконавчий директор програми ВООЗ із надзвичайних ситуацій, доктор Майк Раян зазначив, що під час одного з випробувань буде вивчена профілактика серед медичних працівників, щоб з’ясувати, чи не применшені дані про те, що застосування більш низьких доз таких препаратів, як гідроксихлорохін, знизить ризик їх зараження під час лікування пацієнтів.

Як повідомляла група «ІС», у ВООЗ назвали «явний симптом» коронавируса.

загрузка...

Свежее

Четыре страны заинтересовались новым турецким бронеавтомобилем Yörük

Тактический колесный бронетранспортер Yörük 4x4 производства Турции поступит на вооружение армий четырех стран. Турецкая оборонная компания - производитель бронетехники...