У Вінниці відбулися масштабні антитерористичні навчання

-

Читайте также

У п’ятницю, 14 травня, адміністративну будівлю у Вінниці штурмували та захопили терористи. Саме такою була легенда масштабних антитерористичних навчань, повідомляє інформагентство АрміяInform.

На допомогу умовним заручникам на вертольоті бригади транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди прибули спецпризначенці підрозділу СБУ.

Завдання перед екіпажами Мі-8 непросте — десантувати «Альфу» із застосуванням спускових пристроїв в умовах густонаселеного міста.

— В урбанізованій місцевості провести такого роду операцію доволі непросто, тим більше у складних метеоумовах. Звісно, операція для екіпажів Мі-8 — незвична, такого досвіду екіпажі раніше не мали, утім, успішно виконали завдання, — розповіли в бригаді транспортної авіації.

Вертоліт Мі-8 за допомогою канатів дає змогу десантувати військовослужбовців в густонаселеній місцевості канатним способом, в результаті спецпризначеннцям, вдалось ліквідувати загрозу в умовах міста без загрози життю цивільного населення, наголосили авіатори.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що СБУ перевірила стан контрдиверсійної безпеки  морського порту у Миколаєві.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Страны G7 готовят масштабную климатическую программу: что известно

Страны "большой семерки" (G7) в субботу, 12 июня, достигли договоренности о выделении ежегодно 100 млрд. долларов на финансирование проектов...