У Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу ADA для потреб Військово-Морських Сил ЗС України. ФОТО

-

Читайте также

Урочиста церемонія закладки кіля корабля класу «корвет» відбулась за участю делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою.

Про це повідомляє «Армія inform».

– Це знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-Морських Сил, ‒ зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Усі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених термінів. Це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів «Байрактар ТВ-2», які вже виконують завдання в інтересах нашої країни.

Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств у місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом будівництво корвета типу ADA триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля.

Відповідно до існуючих домовленостей у 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже у 2024-му він увійде до складу ВМС ЗС України.

Як повідомляла група «ІС», на нові військові кораблі для України встановлять британські ракети.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

За попыткой военного переворота в Судане стоят пророссийские путчисты

Неудачная попытка государственного переворота в Судане совершена офицерами бронетанковых войск из числа сторонников пророссийского экс-президента страны Омара аль-Башира, режим...