У стратегічному документі Польщі Росію названо основною загрозою

-

Читайте также

Президент Польщі Анджей Дуда 12 травня підписав Стратегію національної безпеки. У документі описані основні загрози безпеці Польщі і Російська Федерація вказана серед таких, повідомляє «Голос Америки».

«Найбільш серйозною загрозою є неоімперська політика влади Росії, якої вона прагне досягнути за допомогою військової сили. Агресія проти Грузії, незаконна анексія Криму та дії у східній Україні порушили базові принципи міжнародного права та підірвали основи європейської системи безпеки», — йдеться у документі.

Стратегія також відзначає, що Росія імовірно продовжить свою політики спрямовану на підрив нинішнього світопорядку з метою «відновити свої силу та сфери впливу».

«Ця загроза, звичайно, добре відома. Це агресивна політика Росії. Ми протистоїмо цій політиці, беручи активну участь в діяльності Північноатлантичного альянсу. Вояки польської армії дислокуються на Східному фланзі НАТО, але не лише у Польщі, а також і в країнах-союзниках із блоку НАТО», – прокоментував міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак.

Повідомляється, що стратегія також враховує останню загрозу, якою виявився коронавірус з Китаю. Остання стратегія безпеки Польщі була створена у 2014 році. Проте цей документ не враховував загрози з боку Росії в контексті її агресивних дій щодо України.

Група «ІС» повідомляла, що являє собою гібридна агресія РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Релігійні групи в ОРДЛО зазнають утисків – Держдеп США

На території підконтрольній угрупованням «ДНР» та «ЛНР», підтримуваним Москвою, стикаються з обмеженнями релігійні групи, які не схвалені Росією, йдеться...