У США пригрозили адміністрації порту у ФРН, який логістично підтримує «Північний потік – 2»

-

Читайте также

ВСУ планируют взять на вооружение мультикоптер украинского производства. ВИДЕО

Первый мультикоптер украинского производства Windhover планируют взять на вооружение ВСУ. Он уже прошел почти все испытания и сертификацию. В...

На Луганщині пройшли навчання з нейтралізації диверсійно-розвідувальних груп. ФОТО та ВІДЕО

У місті Лисичанськ Луганській області пройшли дводенні тактико-спеціальні навчання з попередження диверсій і терактів на об’єктах критичної інфраструктури регіону,...

В США провели наземные испытания перспективной воздушной мишени. ФОТО и ВИДЕО

Компания Sierra Technical Services успешно завершила наземные испытания перспективной воздушной мишени 5GAT. Как сообщает издание Defenseworld, новую мишень можно...

Троє американських сенаторів у листі до адміністрації німецького порту міста Зассніц вимагають негайного припинення роботи над проектом «Північний потік-2». Про це пише «Європейська правда» з посиланням на німецьку газету Handelsblatt.

У тристорінковому листі від 5 серпня сенатори Тед Круз, Том Коттон і Рон Джонсон пригрозили серйозними наслідками, якщо компанія, що експлуатує порт Мукран на Рюгені, негайно не припинить логістичну підтримку «Північного потоку-2».

«Якщо ви продовжите надавати товари, послуги та підтримку проекту Nord Stream 2, ви зруйнуєте майбутнє фінансове виживання вашої компанії», — йдеться в листі, який є в розпорядженні видання.

Порт Мукран служить логістичною базою для завершення будівництва трубопроводу. Він складається з двох ниток, кожна довжиною 1220 кілометрів. Загалом близько 160 кілометрів трубопроводу ще не завершені. Більша його частина знаходиться в данських територіальних водах, менша — в німецьких.

Два судна під російським прапором «Фортуна» і «Академік Черський», які повинні добудувати трубопровід, також знаходяться в цьому порту.

Сенатори звинувачують компанію Fährhafen Sassnitz GmbH в «свідомому наданні важливих товарів, послуг та іншої підтримки проєкту Nord Stream 2». Труби для трубопроводу зберігалися в порту, і порт також постачав провізією два російських судна.

«Ваші поставки «Фортуні» або «Академіку Черському», безумовно, зазнають санкцій в той момент, коли один з двох кораблів опустить трубу у воду для будівництва газопроводу» Північний потік-2″, — пишуть три сенатори.

Три сенатори пояснюють, що лист служить офіційним юридичним повідомленням про те, що підтримка проекту пов’язана з ризиком піддати сам порт і його керівництво та співробітників юридичним і економічним санкціям.

Як повідомляла група «ІС», екологи подали в суд на «Північний потік – 2».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Коронавірус атакує окуповані території: 110 пацієнтів на 40 ліжках

Так звана «друга хвиля COVID-19» на окупованому Донбасі: лікарні переповнені, лікарів не вистачає, ціни в аптеках занадто високі. А...

Як в Україні оминають заборону на імпорт російських автомобілів

На початку вересня автомобілебудівний завод у Запоріжжі (ЗАЗ) оголосив про початок виробництва автомобілів для місцевого ринку у співпраці з Groupe Renault. Через тиждень, 16...

Россия не спешит помогать «ЛНР» побороть COVID-19: что происходит

Оккупационные власти «ЛНР» обратились к России с просьбой предоставить вакцину от коронавируса, однако ответа не получили. Об этом сообщила «министр здравоохранения ЛНР» Наталья Пащенко,...