У штабі ООС спростовують порушення мирних домовленостей українськими бійцями в районі Водяного на Донбасі: подробиці

-

Читайте также

Противник продовжує практику безпідставних звинувачень ЗС України під виглядом приховування власних порушень режиму припинення вогню й коли збройні провокації не дають результату, російсько-окупаційні війська спрямовують свої підступні дії в бік Об’єднаних сил через мережу інтернет. Так, на YouTube-каналі ворожою стороною було опубліковане відео, де начебто українські захисники проводять інженерні роботи в районі н.п. Водяне. Наведене відео було знято без прив’язки до місця і часу фіксації, що вказує на його постановочний характер, інформує прес-центр ООС.

Зазначений відеоролик є черговим прикладом маніпулятивної ворожої пропаганди, що має на меті звинуватити Об’єднані сили у недотриманні умов домовленостей від 22 липня 2020 року та бажанні зірвати мирний процес, йдеться у повідомленні.

Так і не досягнувши результату під час нещодавніх провокацій щодо дискредитації морпіхів у районі населеного пункту Шуми, збройні формування РФ пробують застосовувати таку саму тактику і біля Водяного. Подібні дії призводять до підвищення напруги й ескалації ситуації на лінії розмежування сторін.

У прес-центрі ООС наголошують, що на відміну від окупантів, усі підпорядковані підрозділи Об’єднаних сил дотримуються домовленостей заради миру, збереження життів військовослужбовців і цивільного населення.

«Ворог відчуває свою слабкість та безпорадність, тому використовує телебачення, соціальні мережі та решту інших пропагандистських інструментів для впливу на місцеве населення задля підриву довіри до військовослужбовців Об’єднаних сил та їх командирів. Наші військовослужбовці пильно та уважно слідкують за ворогом і його можливими провокативними діями. Командування об’єднаних сил тримає на контролі поточну ситуацію на усій лінії розмежування», — йдеться у повідомленні прес-центру Операції Об’єднаних Сил.

Слава Україні!


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Культ Кадырова: глава Чечни приказал включить в школьную программу книгу о своем отце

Глава Чечни приказал включить в школьную программу школ Чечни книгу о своем отце-предателе Кадырове. «Путь, озаренный светом» – так...