У шпиталі Міноборони повідомили про стан звільнених з полону військових

-

Читайте также

Усі звільнені з полону бойовиків військовослужбовці ЗСУ були доправлені до Головного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий госпіталь» у Києві. Їх оглянуть кращі військові лікарі та нададуть кваліфіковану медичну допомогу.

Про це повідомляє сайт Міноборони України.

У військовій лікувальній установі їх зустрів Міністр оборони України Андрій Загороднюк. Він привітав військовослужбовців з поверненням на мирну територію, подякував за витримку і незламність та запевнив, що кожному з них буде надано максимальну підтримку, лікування і реабілітацію.

Як планується, в подальшому усі звільнені з полону бійці будуть оглянуті військовими лікарями та фахівцями медичної служби. У разі необхідності військовослужбовцям буде надано кваліфіковану медичну допомогу. Зокрема, буде проведено поглиблене медичне обстеження, до якого залучатимуться кращі фахівці медичної служби Збройних Сил України та військові психологи.

Як повідомив начальник Військового госпіталю генерал-майор медичної служби Анатолій Казьмирчук, попередньо усі військовослужбовці перебувають у задовільному стані.

«Ми чудово розуміємо, що умови перебування, в яких вони знаходилися усі ці роки, могли призвести як до виникнення, так і до загострення можливих хронічних хвороб», — зазначив Анатолій Казьмирчук.

Фахівцями центру будуть проведені попередні обстеження.

«Але передусім ми надамо можливість нашим пацієнтам відпочити, аби завтра вранці вже більш докладно вивчити особливості перебігу тих чи інших захворювань. Ми почнемо всебічне обстеження, і в подальшому, окрім фізичного лікування, якщо в цьому буде потреба, обов’язково надамо можливість кожному пройти психологічну реабілітацію. Необхідні фахівці, які володіють цією методикою в нашому центрі є, і вони готові надати необхідну допомогу», — зазначив він.

Анатолій Казьмирчук запевнив, що військові лікарі зроблять усе можливе, аби в найкоротші терміни звільнені з полону Українські Герої змогли повернутися до своїх домівок. При цьому він додав, що наразі військовослужбовці забезпечені усім необхідним.

Як повідомляла група «ІС», звільнення українців з полону окупантів: опублікований повний список.

загрузка...

Свежее

Расследуется более 70 фактов преступлений оккупантов в отношении культурных ценностей в Крыму — прокуратура

Прокуратура АР Крым расследует более 70 фактов преступлений в отношении культурных ценностей на оккупированном полуострове, сообщает пресс-служба ведомства. «Органами правопорядка...