У школах Маріуполя дітям замість харчування видали пайок на місяць

-

Читайте также

У тимчасово окупованому Маріуполі загарбники в школах замість харчування почали видавати пайок з макаронів та рису із розрахунку «на місяць на одну дитину».

Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

«Дійсно, чому б дітям на перервах замість гарячого супу або булочки не погризти макаронів або рису з гречкою. Та не запити все це олією. Смакота, еге ж», — написав він.

Андрющенко наголосив, що знущання над маріупольцями закінчиться лише тоді, коли місто буде звільнене від рсоійсько-фашистських загарбників.

«Лише деокупація покладе край суміші природного ідіотизму росії та свідомого знущання росіян над мешканцями», — акцентував радник.

Група ІС повідомляла про те, що фрагментація російського інформаційного простору може мати серйозні наслідки для путінського режиму.

______________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

В Херсонській області російські окупанти масово підривають мости

На тимчасово окупованій частині Херсонської області російські окупанти підірвали Дар'ївський та Тягинський мости. Окрім того, підірвано було і міст...