Росія розмістила в Криму засоби ППО, які здатні вражати цілі майже до Києва.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, передає Укрінформ.

“На території Криму створено потужне угруповання, яке дозволяє Російській Федерації проводити операції взагалі в усьому регіоні Чорного моря. Це й повітряний компонент, який перекриває всю акваторію Чорного моря, це й надводний і підводний флот, сухопутний компонент, який на сьогодні посилився засобами ППО, що досягають нашої території майже до Києва”, — заявив в інтерв’ю Скібіцький.

За його словами, також ведеться нарощування берегових ракетних комплексів, що дозволить знищувати надводні цілі майже на всій акваторії Чорного моря.

«Не виключається розміщення й інших видів озброєння, у тому числі й ядерної зброї на території окупованого Криму”, — наголосив представник ГУР.

Як повідомляла група ІС, за словами Вадима Скібіцького, Російська Федерація протягом 2018 року в рамках переозброєння на території окупованого Криму розгорнула три дивізіони зенітно-ракетної системи С-400.

При цьому згідно з відомими технічними характеристиками ракета комплексу С-400 здатна вражати цілі на максимальній відстані 400 км.