У Раді вимагають пришвидшення реформ в українському війську: про що йдеться

-

Читайте также

Парламент ухвалив президентський законопроект про внесення змін до Закону України «Про національну безпеку України» щодо зміни термінів набрання чинності положень стосовно Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу Збройних Сил України, видів і окремих родів військ з 2021-го на 2020 рік.

Про це повідомляє «АрміяInform».

Законом у підпунктах 2 і 3 пункту 1 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про національну безпеку України» слова і цифри «з 1 січня 2021 року» замінити словами і цифрами «з 1 березня 2020 року».

Цей законопроект Президент подав як невідкладний у зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації оборонної реформи, потребою вирішення завдань щодо упровадження нової системи керівництва та управління силами оборони з метою побудови Збройних Сил України за стандартами НАТО вже у 2020 році.

Таке рішення парламентарів націлене на завершення у Збройних Силах України організаційних заходів, спрямованих на трансформацію органів військового управління всіх рівнів, а також запровадження окремих посад Головнокомандувача Збройних Сил України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Як повідомляла група «ІС», новий міністр оборони України: очікування військово-експертного середовища від призначення Андрія Тарана.

загрузка...

Свежее

Окупаційні адміністрації у ОРДЛО втрачають російське фінансування через «міграцію» молоді до України

Навчальні заклади на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей мають хронічний недобір учнів, адже молодь виїжджає з Донбасу....