У прифронтовому місті на Донеччині поліція виявила поплічника бойовиків: що відомо

-

Читайте также

Поліцейські встановили, що у 2014 році 35-річний чоловік допомагав бойовикам чергувати на дорогах району. Незважаючи на те, що з моменту злочину пройшло більше шести років, правоохоронці зібрали докази його протиправної діяльності, повідомили в поліції Донеччини.

Встановлено, що до обов’язків помічника бойовиків входило здійснення «фільтраційно-пропускного» режиму на автодорозі між містом Лиман та селищем Ставки. Одним із завдань проросійських найманців було виявлення патріотично налаштованих громадян.

Чоловіку було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 260 ч.2 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». За це правопорушення передбачено до 8 років позбавлення волі.

Згідно з ч. 6 ст. 260 ККУ звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Як повідомляла група «ІС», поліція вилучила у мешканця Херсона великий арсенал зброї та боєприпасів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Запасов нефти в России осталось на 59 лет — министр

Обеспеченность всех запасов нефти в России при текущей добыче составляет 59 лет, природного газа — 103 года, пишет kasparov.ru...