У Польщі затримали злочинців, які відмили мільйони доларів з Росії

-

Читайте также

У Польщі співробітники Агентства внутрішньої безпеки (Agencja Bezpieczenstwa Wewnetrznego — ABW) затримали трьох осіб, яких підозрюють в участі в організованій злочинній групі, яка займається відмиванням грошей, переважно з території Російської Федерації, інформує Польське Радіо.

Зазначається, що один із затриманих був керівником групи, у якій двоє інших злочинців працювали у банку.

Затримані заслухали звинувачення та, на вимогу прокурора, були заарештовані. Також слідчі провели обшуки у двох відділеннях фінансових установ.

Загальна сума, легалізована підозрюваними, становила понад 660 мільйонів злотих, тобто приблизно 173 мільйони доларів США.

Слідчі встановили, що група діяла з 2015 року в Польщі, Російській Федерації, Білорусі та Сінгапурі.

Схема діяльності групи включала створення фіктивних компаній із капіталом, які не здійснювали підприємницької діяльності, і їх єдиною метою було забезпечення грошових переказів банківським установам, що працюють в Європейському Союзі.

На вимогу прокурора суд застосував тимчасове затримання щодо всіх трьох осіб. Їм загрожує покарання до 10 років позбавлення волі.

Прокурори не виключають наступних затримань у цій справі.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Бельгія та Литва арештували активи Російської Федерації у справі про відмивання грошей, в результаті якої було вбито адвоката Сергія Магнітського.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

США пообещали Афганистану финансовую помощь на борьбу с «Талибаном»

Президент США пообещал финансовую помощь властям Афганистана, средства, в частности, пойдут на обеспечение армии техническими возможностями для ведения боевых...