У Польщі вважають «Північний потік – 2» зброєю Кремля, за яку сплатив ЄС

-

Читайте также

Прем’єр Матеуш Моравєцкький заявив, що «Північний потік – 2» – це оплата європейськими грошима зброї для Путіна. Польський прем’єр був гостем інтернет-форуму, що його організував престижний вашингтонський аналітичний осередок The Atlantic Council, пише «Польське радіо».

Говорячи про відносини з Німеччиною, прем’єр критично оцінив плани побудови газопроводу «Північний потік – 2».

«За нашою оцінкою – це оплата європейськими грошима зброї для Путіна. Нам це не подобається», — ствердив прем’єр Польщі. Матеуш Моравєцький.

Він підкреслив, що, будучи найбільш проєвропейською і проамериканською країною Європи, Польща старається зміцнити трансатлантичний союз. Також він наголосив на необхідності координації в рамках НАТО рішень, що стосуються присутності американських військ в Європі..

Матеуш Моравєцький сказав, що економічні показники у Польщі зростають, що є, серед іншого, наслідком швидкої реакції польської влади на епідемію коронавірусу. Прем’єр згадав про дані, що стосуються промислової продукції і роздрібної торгівлі. Він також говорив про порівняно невелике збільшення безробіття.

Як повідомляла група «ІС», Україна і Польща об’єдналися проти «Північного потоку — 2».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупанты запретили туристам без антител заселяться в отели Севастополя

Во временно оккупированном Севастополе туристам, которые не еще привились от коронавирусной болезни или же ранее не перенесли COVID-19, запретили...