У полку «Азов» завершився наймасштабніший відбір рекрутів за всю історію підрозділу

-

Читайте также

Декілька днів тому на полігоні полку «Азов» завершився базовий курс бойової підготовки, який налічував найбільшу кількість рекрутів. З 97 претендентів до кінця БКБП дійшло майже 70 рекрутів, які отримали омріяний шеврон, інформує прес-служба підрозділу.

Насичений курс відбувався за 5-тижневою програмою. Протягом всього навчання майбутні бійці «Азову» доводили свою мотивацію, щодня борючись «зі спокусою повернутися додому», йдеться у повідомленні.

Новобранці у скорочені терміни мали опанувати основи військової справи – стройову підготовку, статути ЗСУ, тактичну медицину, тактику, топографію, вогневу і фізичну підготовку, долати виснажливі марш-кидки, тому курс виявився важким як психологічно, так і фізично.

До того ж, БКБП було посилено сержантами з бойових підрозділів полку, які навчали рекрутів військової справи на власному досвіді.

За традицією, трійка кращих курсантів наприкінці БКБП змогли обрати підрозділ «Азову», в якому нестимуть подальшу службу.

Усі вони обрали групу розвідки спецпризначення.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про випробування, які спіткали кандидатів у снайперську групу полку «Азов».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Военные Армении обстреляли позиции Азербайджана: что известно

Сегодня, 25 июля, Вооруженные силы Армении с позиций, расположенных близ села Юхары Шорча Басаргечарского района, подвергли непрерывному обстрелу позиции...