У полку «Азов» пройшли навчання з оборони узбережжя від ворожого десанту. ФОТО

-

Читайте также

У полку «Азов» відбулися планові тактико-стройові навчання з протидесантної оборони. Мета таких тренувань – підтримка високого рівня навченості бійців полку в умовах підвищеної бойової готовності, інформує прес-служба підрозділу.

Зазначається, що азовці відпрацьовували зайняття оборони, взаємодію з суміжними підрозділами, маневровість та злагодженість дій.

Підрозділ вогневої підтримки та піхота відпрацювали дії під час оборони ділянки морського узбережжя, тренувалися діяти в різних умовах, у тому числі і в умовах роботи диверсійно-розвідувальних груп противника.

Також в навчаннях були задіяні два бронеавтомобілі «Новатор», які нещодавно отримав полк. Техніка допомагала з евакуацією умовних поранених з важкопрохідної місцевості.

Під час навчань військовослужбовці відточували орієнтування на місцевості, своєчасне висування на вогневі позиції. Особливу увагу приділяли питанням зміни вогневих позицій з готовністю до ведення подальших бойових дій і здійснення бойової стрільби по певних цілях.

Бійці постійно відшліфовують свої навички у відбитті атак ворога, тож справились на відмінно, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про випробування, які спіткали кандидатів у снайперську групу полку «Азов».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У покинутому будинку на Донбасі виявили схрон боєприпасів. ФОТО

У занедбаному будинку села Опитне Покровського району Донецької області було виявлено вибухонебезпечні предмети, інформує прес-слуба ДСНС. На місце події, на...