У Німеччині розпочато будівництво корвета Karlsruhe для Бундесверу

-

Читайте также

На верфі «German Naval Yards» у Німеччині відбулася церемонія різання першої сталі для корвета «Karlsruhe» для ВМС ФРН. Це буде вже третій корабель в другій серії корветів проєкту K130 (K130 Batch 2) та восьмий корабель класу «Braunschweig», інформує  Український Мілітарний Портал.

Зараз на озброєнні ВМС Німеччини стоять п’ять корветів класу «Braunschweig», поставлені в період з 2008 по 2013 роки.

У 2017 році бундесвер замовив ще п’ять таких кораблів.

Контракт отримав консорціум ARGE K130, до складу якого увійшли Lürssen Werft, ThyssenKrupp Marine Systems (TKMS) і холдинг German Naval Yards Kiel.

Вартість угоди склала 2,4 млрд євро.

Два корвети будуються на верфі Lürssen Werft в Бремені. Перший з них, «Köln» (F265), заклали у квітні 2019 року. Другий корабель, «Emeden» (F266), заклали в лютому 2020 го.

Три кораблі повинні побудувати на верфі German Naval Yards Kiel.

Планується, що «Köln» передадуть флоту в листопаді 2022 року, а ще чотири корвети повинні поставити до 2025 року.

Довжина корвета класу «Braunschweig» – 89 метрів, водотоннажність – 1840 тонн. Швидкість – 26 вузлів. Дальність плавання – 4000 морських миль. Екіпаж – 65 осіб.

На відміну від першої партії проєкту K130 (K130 Batch 1) нові кораблі оснастять останньою модифікацією 76-мм артустановки від італійської групи «Leonardo».

В іншому озброєння корветів другої серії збігається з базовим варіантом: дві пускові установки протикорабельних ракет RBS-15, дві 27-мм зенітні гармати з дистанційним управлінням, дві пускові установки зенітних ракет RIM-116А і 324-мм торпедні апарати.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Німеччина планує у найближчі роки значно підвищити бойової спроможності свого флоту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Офіс Генпрокурора оголосив підозру трьом фігурантам за знущання над полоненими

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора двом ексвійськовослужбовцям ЗСУ та колишному співробітнику СБУ Донеччини заочно повідомлено про підозру у...